Lifestyle Parenting

miniMe na Międzynarodowych Targach Rzemiosła Artystycznego

6 kwietnia 2018

Witaj wiosno! Jak dobrze, że już jesteś z nami ! Razem z Tobą przyszedł kwiecień- miesiąc, który będzie obfitował w wiele optymisstycznych wydarzeń. Dzisiaj zdradzę i opowiem Wam o jednym, najważniejszym dla nas evencie czyli o Międzynarodowych Targach Rzemiosła Artystycznego- Rękodzieło. W dodatku pochwalę się Wam czym zajmujemy się między innymi od zeszłych wakacji.

Pewnego letniego wieczoru zrealizowałam swoje marzenie, które od dłuższego czasu chodziło mi po głowie. Pragnęłam stworzyć swoją firmę, coś co będzie sprawiało mi radość, dodawało energii i siły do działania. Nad pomysłem rozmyślałam tak długo, aż w końcu wymyśliłam moje miniMe- malutką markę z akcesoriami dziecięcymi. Udało się od A do Z wraz z moją drugą połówką dojść metodami prób i błędów do tego co mamy teraz. miniMe radzi sobie całkiem fajnie i zostaje coraz częściej zauważane a mnie rozpiera duma.

Nie będę rozpisywać jak powstało miniMe, pragnę jedynie pochwalić się moim „malutkim sukcesem”. Optymisstka objęła patronatem medialnym Targi Kielce a miniMe od 20-22 kwietnia zadebiutuje w roli wystawcy na Targach Rękodzieła:)

Zapamiętajcie, więc proszę daty 20-22 kwietnia ponieważ wtedy Targi Kielce będą przeżywać ogromne oblężenie, ponieważ w jednym czasie będzie aż osiem odrębnych wydarzeń:) Musicie koniecznie to zobaczyć i być razem z nami !!! Trzy z nich opiszę teraz na blogu natomiast o pozostałych możecie dowiedzieć się klikając na poniżej wymienione linki.

 


 VII Międzynarodowe Targi Rzemiosła Artystycznego RĘKODZIEŁO

 

„Kreatywność jest zaraźliwa. Zarażaj nią„. – Albert Einstein

Po raz pierwszy ósma edycja Targów Rękodzieła odbędzie się wyjątkowej wiosennej odsłonie. Mistrzowie rękodzieła przybędą na Targi nie tylko z Polski ale również z zagranicy i zaskoczą swoimi oryginalnymi produktami. Każdy wybierze coś dla siebie – wśród ogromnej ilości domowych dodatków, nietuzinkowej kobiecej biżuterii, a także oryginalnej porcelany czy niebanalnych zabawek dla dzieci. Nie zabraknie również niekonwencjonalnych kolekcji odzieżowych dla miłośników dobrego stylu.

Zabierzcie ze sobą swoje pociechy a dlaczego pozwólcie, że zacytuję: „Tradycją targów są warsztaty rękodzieła prowadzone przez twórców, którzy prezentują na żywo, jak powstaje coś z niczego. To punkt obowiązkowy dla każdego gościa odwiedzającego Targi Kielce, a zajęcia są przygotowane również dla najmłodszych zwiedzających”.

W tej edycji Wasze dzieciaki będą mogły skorzystać albo z warsztatów ręcznie wykonywanych lalek tzw. Motanek

big

albo wziąć udział w warsztatach szycia na maszynie. Brawo Targi !!! osobiście jestem zachwycona warsztatami i swoją starszą pociechę zapisałam już na tworzenie Motanek.

big

 

XV Targi Ogrodnicze i Działkowe OGRÓD i TY

Kolejne wydarzenie, które również będzie odbywać się w tych samych dniach to: „Ogród i Ty” gdzie każdy miłośnik zieleni znajdzie coś dla siebie.  My Mamy musimy podążać za trendami w każdej dziedzinie, prawda:) Dlatego nie ważne czy mamy ogromny taras czy malutki balkonu to i tak warto być i zobaczyć wszystkie nowości. Przeczytajcie proszę co Targi Ogórd i Ty przygotowały specjalnie dla Was.

„Podczas wydarzenia architekci krajobrazu będą prezentować swoje projekty, a firmy zajmujące się projektowaniem terenów zielonych przedstawią szeroką ofertę prac, jakie mogą wykonać na działce czy przydomowym ogrodzie. Nie zabraknie również przedsiębiorstw produkujących meble ogrodowe, altany czy ogrodzenia. Działkowicze będą mogli zobaczyć także domki letniskowe czy domki narzędziowe. Targi Ogród i Ty to szeroki wybór nowości od producentów oświetlenia oraz systemów nawadniania. „

Każdy z nas będzie mógł skorzystać z okazji i kupić m.in sadzonki, drzewka owocowe i ozdobne krzewy a w strefie ekspertów zorganizowanej będziemy mogli skorzystać z porad specjalistów na co dzień tworzących ogrody.

Wiem, że to na pewno będzie raj dla mojej mamy, która ma bzika na punkcie ogrodu-biedy  będzie jedynie tata:)

 

XXV Ogólnopolskie Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM

 

slide

Dla amatorów pięknych wnętrz, którzy planują zmienić swoje wnętrze Targi zapraszają na najpopularniejsze targi budowlane w Polsce!! Idealne miejsce pomysłów i inspiracji dla każdego, kto planuje zmienić swoje M.

„W ramach targów zobaczyć będzie można zastosowanie najnowszych technologii w budownictwie mieszkaniowym, a także poznać trendy w urządzaniu wnętrz. Jak co roku, na stoiskach prezentowane będą zarówno podstawowe, jak dodatkowe wyposażenie dla domu. O tym, jakie materiały i dlaczego wybrać będą dyskutować najlepsi branżowi specjaliści.”

Podczas najbliższej edycji będzie zapoznać się między innymi z: ofertą materiałów budowlanych, okien, drzwi, bram, systemów kominowych, instalacji wodnych i kanalizacyjnych czy ogrzewania. Ponadto prezentowane będą meble, oświetlenie wnętrz, wyposażenie łazienek, schody oraz posadzki.  Szeroką ofertę swoich usług zaprezentują architekci oraz firmy budowlano – instalacyjne. Na stoiskach nie zabraknie projektów budowlanych i ofert bankowych. Uzupełnieniem bogatego wachlarza produktów i usług będą instytucje i wydawnictwa branżowe.”

 

To chyba wszystko na dzisiaj. Gdybym sobie o czymś ważnym przypomniała to na pewno dopiszę tą informację:)

Buziaki.Pa


Jeśli spodobał Ci się ten wpis będzie mi niezmiernie miło jeśli:

Zapraszamy również na nasz profil na Instagramie tam troszkę jesteśmy częściej.


 

 

 

You Might Also Like

1 Comment

  • Reply Patrycja 11 kwietnia 2018 at 10:16

    Super wydarzenie. Warto się wybrać na Targi Kielce w tych dniach 🙂

  • Leave a Reply