DIY

Jak ładnie zapakować Świąteczny prezent?

21 grudnia 2017

 

Kochani Święta tuż tuż a ja jestem w labiryncie sprzątania i nie wiem czy się z niego wydostanę:) Przynajmniej z gotowaniem jak zawsze idę na łatwiznę i nie popadam w szał przedświątecznego szaleństwa. Oddaje to zadanie w dobre ręce czyli mojej drugiej połówce. Tak to on jest u nas szefem kuchni a ja jestem tylko szarą myszką od codziennych obiadów. I dobrze mi z tym bo mój mąż to prawdziwy Master Chef.

W naszych domowych pieleszach trwają przygotowania choć przyznaję, że w tym roku odpuściłam, wyluzowałam i nie wykonałam wszystkich przedświątecznych obowiązków. Ostatnie miesiące były pełne pracy i czuje po prostu, że padam. Regeneracja więc jest dla mnie konieczna. W związku z tym z niecierpliwością czekam na Święta i na ten błogi relaks. Kiedy myślę o tym, że oddam dzieci babciom, dziadkom i ukochanym cioteczkom by w spokoju zajadać w tym czasie same smakołyki i popijać do tego coca colę to buzia moja się staje się taka promienna:). Perspektywa zbliżających się dni sprawia, że odnajduję siły by jakoś jeszcze wytrzymać do niedzieli na wysokich obrotach.

Okej nie rozpisuję się z przyczyn wiadomych, zresztą Wy pewnie też nie macie czasu czytać rozległych tekstów dlatego funduje dzisiaj inspiracje na pakowanie prezentów, które wykonuję się naprawdę szybko i w dodatku są ładne. Czasu może nie zostało zbyt wiele ale może Wy również tak jak ja zostawiacie tą czynność na ostatnią chwilę?

Trzymajcie za mnie kciuki proszę by wszystko co sobie zaplanowałam udało się zrealizować:)!!!!

 

Materiały potrzebne do wykonania :

  • papier dekoracyjny srebrny i złoty
  • bombki i inne elementy do ozdoby 
  • klej lub taśma klejąca
  • nożyczki

 

 

 


Jeżeli spodobał Ci się ten wpis będzie mi niezmiernie miło jeśli:

Zapraszamy również na nasz profil na Instagramie tam troszkę jesteśmy częściej.


 

Podziękowanie

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

optyMISStyczny NEWSLETTER !

FreshMail.pl