Parenting

Black & white

6 maja 2017

Dzisiaj będzie króciutko wbrew pozorom nie przez dziewczynki, które choć mogły mamie skutecznie uniemożliwić pisanie tym razem tego nie uczyniły. Myślę, że mogę śmiało napisać, że dzięki nim staje się coraz bardziej zorganizowana przez co także spełniona. Lubię mieć dużo obowiązków i każdą wolną minutę (zwłaszcza wtedy kiedy nadejdzie długo wyczekiwana przeze mnie pora snu Zosi lub/i Igusi) skrupulatnie wykorzystać m.in na rutynowe obowiązki domowe.

Ale nie zawsze jest tak pięknie.

Bywają dni zwątpienia albo raczej totalnego roztargnięcia kiedy wstaję rano, czas biegnie i biegnie a ja zawieszona w próżni błąkam się po mieszkaniu ubrana w boską piżamę, uczesana w niezawodną fryzurę tzw.”koczek” a całość dopełnia modny tzw. no make up day …:) Nie mówiąc już o tym, że dziewczynki dodają swoje pięć groszy – Zosia np. stwierdza, że sen jest przereklamowany i najlepsze są rączki mamy a Igunia delikatnie mówiąc „marudzi”. Zerkam na mieszkanie gdzie przechodzi tornado ale zaraz, zaraz czy to możliwe, że zbliża się godzina powrotu męża z pracy. I co on sobie pomyśli?

Wiem, że dużo zależy od mojego nastawienia i choć zdarzają się naprawdę te gorsze dni to staram się by występowały one jak najrzadziej. Zresztą Ci co mnie znają wiedzą jak jest:)

Wracając do początku dlaczego więc napisałam króciutki post?

Wszystko to przez czarno-białe plakaty w jezyku angielskim, których stosunkowo esencjonalny tekst przekonał mnie by cały post był również:

Krótki, zwięzły i na temat:)

I tak oto pierwsza choć nie ostatnia seria optymisstycznych plakatów pojawiła się na blogu.

Mam nadzieję, że będą miłą ozdobą w waszym mieszkaniu.

Napiszcie proszę czy Wam się podobają.

Pozdrawiam !!!

Plakat pobrania nr 1nr 2. , nr 3nr 4nr 5nr 6

 


 

 

 

You Might Also Like

2 komentarze

  • Reply Sylwia z Dom Na Ciepło 9 maja 2017 at 22:55

    Mi najbardziej podoba się minimalistyczne „hello”. Fajnie prezentowałoby się na półce przy sypialnianym łóżku.

    • Reply optymisstka 10 maja 2017 at 08:17

      Hello jest również moim faworytem:) Pozdrawiam.

    Leave a Reply