DIY

Domki drewniane pełne inspiracji

24 lutego 2017

Jakiś czas temu pisałam Wam, że poszukuje inspiracji do pokoiku Iguni, który wciąż nie wygląda tak jak go sobie wymarzyłam.

I tu oddzywa się moja druga natura – uwielbiam zmiany zwłaszcza jeśli chodzi o aranżacje wnętrz:) Odziedziczyłam to po mamie, która tak jak ja dość często „udoskonala” swój dom i nie chodzi o to by wszystko pozmieniać ale stagnacji w tym względzie być nie może.

Pomyślicie pewnie biedni mężowie muszą to wszystko znosić ale wiecie każdą wadę można zaakceptować, czyż nie:P

Dodajcie do tego moje ciążowe zachcianki …. wszystko to = katastrofa …

A widzimisię obecnie dają się we znaki mocniej niż na początku ciąży i nie dotyczą tylko kwestii kulinarnej. Ostatnio np. wracając do aranżacji wnętrz skupiłam się oczywiście tak jak wyżej napisałam na urządzaniu dziecięcego pokoiku.

Stworzyłam sobie listę co muszę przed porodem wykonać lub kupić i mocno się jej trzymam:P Na pozycji pierwszej umieściłam najważniejszy element a o jego wykonanie poprosiłam mojego dziadzusia.

Już zdradzam co to było – biały drewniany domek = moje marzenie odkąd się Igunia urodziła.

Tak jak się spodziewałam dziadziuś- złota rączka wyczarował dla nas przepiękne domki, które przeszły moje najśmielsze oczekiwania.

Nie pomyliłam się pisząc domki co prawda chciałam otrzymać tylko jeden a otrzymałam aż 3 ( jeden duży i dwa o średniej wielkości każdy oczywiście pomalowany specjalną antyalergiczną farbą).

Wiem, wiem co powiecie Kochany dziadziuś – zgadzam się z tym w 100%:)

Domki tak bardzo mi sie spodobały, że postanowiłam namówić „wykonawcę” by zaczął je produkować na szerszą skale więc jeśli chcielibyście mieć drewniany domek to z przyjemnością zostanie on dla Was wykonany.

Wymiary, kształty, kolory nie stanowią żadnego problemu- wszystko może zostać wyczarowane a pomysłów na personalizacje jest bez liku:)

Jeżeli chodzi o cenę zostanie ustalona w zależności od indywidualnego zamówienia ale tak dla przykładu koszt drewnianego domka o wymiarach wys.60 cm x szer.40 cm x gł.10cm (mniejszy ze zdjęcia) wynosi 80zł, większy o wymiarach 90x60x20 kosztuje 160zł.

Zapomniałabym o najważniejszym mianowicie w jaki sposób się można ze mną skontaktować:P Proszę podaje maila optymisstka.pl@gmail.com

 

Mam dla Was niespodziankę – po raz pierwszy na blogu możecie wygrać drewniany domek ze zdjęcia:)))

Wystarczy tylko:

  1. polubić nas na facebooku (jeżeli do tej pory jeszcze nie polubiłeś naszej strony -zapraszam TU😛 ) możesz też zaobserwować nas na instagramie:) 
  2. udostępnij proszę grafikę konkursową na facebooku (oczywiście tylko na czas konkursu, później śmiało ją skasuj:)
  3. będzie mi bardzo miło jeśli zaprosisz do zabawy swoich znajomych/przyjaciół niech i oni mają szansę na wygranie domku pełnego inspracji:)

Zabawa trwa do 05.03.2017 a wyniki zostaną ogłoszone tutaj pod wpisem oraz na fb, dzień po jej zakończeniu.

 

Ogłaszam wyniki konkursu!!! Przepraszam za opóźnienie ale to wszystko przez komplikacje zdrowotne:) Igunia wylosowała Panią Agnieszkę Wawrzeńczyk !! Gratulujemy wygranej !!!

 

 

 

 

 

 

 

You Might Also Like

1 Comment

  • Reply Iza 27 lutego 2017 at 09:50

    Taki domek pięknie by pasował do pokoiku mojej siostrzenicy. Idealny pomysł na prezent na zbliżające się urodziny dla niej. Spróbuję swojego szczęścia w konkursie 🙂

  • Leave a Reply