DIY

Kalendarz adwentowy ;)

30 listopada 2016

Święta już tuż tuż ?;)

Zdecydowanie nie:P

Choć witryny sklepowe i portale społecznościowe już od dawna są mocno w klimacie świątecznym, to jeszcze do Wigili pozostało 24 dni…..Z drugiej strony Grudzień zleci nam tak szybciutko, że nie zdążymy się obejrzeć a już wkroczymy w Nowy Rok:) Normalka to co dobre szybko się kończy:P

Dlatego może rzeczywiście warto już od teraz zacząć cieszyć się i pomalutku przygotowywać do tych wyjątkowych dni?

My w to wchodzimy, a Wy ?/oczywiście króluje zdrowy rozsądek, nie damy się ponieść za bardzo:)/

Postanowiliśmy, że od jutra zaczynamy odliczanie dni do Świąt przy pomocy Kalendarza adwentowego, który sami stworzyliśmy dla Iguni:)

Zastanawiałam się przez jakiś czas nad zamówieniem „profesjonalnego” kalendarza ale ceny grubo przerosły moje oczekiwania !:P Dlatego postanowiłam poszukać inspiracji na Pinterest gdzie udało nam się znaleźć tam tyle pomysłów, że naprawdę ciężko było  się zdecydować, który wybrać:) A koszt jego stworzenia był znikomy …

Kalendarz powstał z myślą oczywiście tylko i wyłącznie o Iguni by sprawić jej przyjemność bo przecież czego się nie zrobi dla naszych pociech, by dać im odrobinę szczęścia:) Choć i rodzice też mają przy tym wbrew pozorą dobrą zabawę:) Wszytsko zależy od naszego podejścia i wiadomo czasuuuu:( Ahhh ten czas każdy z nas niego narzeka:(…..

Podoba Wam się?!

Materiały, które potrzebujemy od wykonania kalendarza, tutaj proszę spójrzcie: 

  • Blok techniczny
  • Papier samoprzylepny biały
  • Nożyczki
  • Klej
  • Kordonek/wstążka/sznurek

Instrukcja wykonania krok po kroku:

  1. Wycinamy z szablonu 24 kartonowe pudełka, następnie składamy je i sklejamy klejem Magic tylko pozostawiamy górę pudełeczka otwartą tak by móc włożyć drobne prezenciki:)
  2. Szukamy naklejek na Pinterest, jak już wybierzemy to zapisujemy obraz i drukujemy:) Później wycinamy i naklejamy je na pudełeczka.
  3. Wiążemy: kordonkiem, sznurkiem, wstążką czym tylko chcemy. I już nasze pudełeczka są gotowe !!!:) Pozostaje je tylko wręczyć dzieciom i wspólnie odliczać dzielące nas dni od Świąt:)

 

Oto nasze dzieło:

untitled-2 untitled-4 untitled-6 untitled-12 untitled-13 untitled-15 untitled-18 untitled-21 untitled-22 untitled-23

untitled-27

Podoba Wam się?!

Do zobaczenia.

Pa pa.

 

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply