Parenting

#Oceanarium

19 listopada 2016

„Cudze chwalicie swego nie znacie”:)

Często jest tak, że podróżujemy po całym świecie a zapominamy lub nawet nie wiemy o istnieniu pięknych miejsc w najbliższej okolicy:)

Troszkę tak jest, zgodzicie się ze mną ?:)

Zawsze jednak możemy to zmienić i sprawdzić czy rzeczywiście jest tak, że Świętokrzyskie czaruje?!:)

Czaruje, czaruje i to jeszcze jak ….:P

Jesteśmy w posiadaniu wielu wspaniałych miejsc, które warto zobaczyć i nie sposób ich wszystkich wymienić tutaj ale dzisiaj pokażę Wam Oceanikę w Chrustach koło Zagnańska:) 

Przepiękne miejsce, które przez cały rok dostarcza turystom wielu atrakcji. Proszę sami sprawdźcie i oceńcie, podaje stronę Internetową, na której znajdziecie przydatne informację:)

http://oceanika.pl

Oczywiście jadąc do Zagnańska troszkę się obawiałam, że być może Oceanika nie jest  odpowiednim miejscem dla tak małego dziecka jak Igunia ale moje wątpliwości szybko zostały rozwiane. Mała dzielnie wędrowała krok w krok za Panem przewodnikiem a słowo: ryba było co chwila powtarzane. My także byliśmy pod ogromnym wrażeniem ile okazów i naturalnych środowisk zostało odtworzonych w oceanarium!!! Ponadto zdradzę Wam, że każdą rybkę można kupić … tyle tylko, że kwoty niektórych sięgają rzędu kilkuset tysięcy złotych…….:)

Dlatego my jeszcze jakiś czas poczekamy z kupnem „złotej rybki”:P

Kończąc już powolutku pokaże Wam jeszcze kilka ujęć z Oceaniki:)

Przesyłam buziaki.

Pa.

untitled-3 untitled-4 untitled-7untitled-10untitled-13untitled-12untitled-6untitled-8

 

 

 

 

 

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply