Parenting

3×3

27 grudnia 2015

darmowy-bank-zdjec-05Nadeszła pora na kolejny post z cyklu „jak to możliwe, że Iga taka duża?:P”. Minęły trzy kolejne miesiące ….9o dni od poprzedniego tekstu poświęconego Iguni…nie będę zbyt twórcza pisząc… jak to możliwe, że  czas tak szybko leci ?!

Od 30 września do …. 6 grudnia zajmowaliśmy się w głównej mierze wykańczaniem naszego„M”:). Mega zmęczeni (ale oczywiście niezwykle szczęśliwi) z ulgą możemy napisać: dobrze, że już mamy to za sobą…  

A Myszka oczywiście dzielnie zniosła niezłe zawirowania rodziców … 

Ale mamy grudzień- Magiczny miesiąc, który na pewno nas zregeneruje:)Na blogach, portalach społecznościowych czy w telewizji magia Świąt już się dawno rozpoczęła.Kiedyś przyznam denerwowało mnie, że celebrowanie Świąt zaczyna się już pod koniec listopada….a teraz? Lubię to:)Przynajmniej mogę dłużej się cieszyć tym wspaniałym miesiącem:) A te  Święta na pewno będą wyjątkowe bo po raz pierwszy w Trójkę:)

Oki ale powracam do meritum:) Standardowo jak przystało w  10 punktach zapiszę sobie tutaj co słychać u Igulki:)

1. Uśmiech. – w tej kwestii nic się nie zmienia:)!! Pogodna bardzo z niej dziewczynka. Uwielbiam jak zaraża innych swoim uśmiechem:)  A te jej 4 zęby wyglądają zabójczo.

2. Płacz. Jest dokładnie tak samo gdy miała 6 miesięcy:) Płaczu nie ma chyba, że wyszłam z domku i nie ma mnie dłużej niż 2-3 godzinki;) Wtedy awaryjnie trzeba wracać… i dać Iguni jeść:)No i nie lubi bardzo gdy Tata wychodzi do pracy:( Piszczenie występuje rzadko ale nasila się gdy bolą dziąsełka:(

3. Interesuje ją: Wszystko co nielegalne:) Uwielbia gryźć: kable, piloty, a na punkcie butów to ma po prostu bzika:)

4. Ulubione zajęcia:pokazywanie paluszkiem i kręcenie główką:nie nie nie:P Raczkowanie i to sprytne samodzielne wstawanie:) Uwielbiam jak w nocy się budzi a mała główka wystaje za szczebelków.

5. Leżenie na brzuszku:odeszło w zapomnienie:)Nawet zmiana pampersa odbywa się już na stojąco:)

6. Sen: Igunia zasypia około godziny 19.30 -20.00. Budzi się w nocy o 23.00, następnie około 2.00 a potem nie wiem bo śpi z nami:) W ciągu dnia śpi jedynie na spacerze i trwa to od 60-90 minut:) I później do wieczora jest zabawa:)

7. Mowa: Igunia od 8 miesiąca zaczęła pięknie mówić Mama:)!! Tatę też woła cały czas;) Potrafi także wypowiedzieć : papa, mniam ,baba ,nie:)

8. Rozmiar pampersów:  wciąż 4

9. Waga: niezmienna- 10 kg:)Ale oprócz pleców bolą mnie mega nadgarstki:).

10. Wzrost: ponad 80 cm:)

Rośnie i rośnie nam córeczka:) Już nie jest bobasem tylko małą dziewczynką:P Choć …. dość często mylą ją z chłopcem a wszystko przez tą „Bujną”fryzurę:)

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply