Lifestyle

Jesień ….

20 października 2015

jbhbh

Październik …. miesiąc trochę taki nijaki:)

Za oknem deszcz….

Słońce – schowane gdzieś za chmurami …..

Szaro…. ponuro…

Na dziesiątym piętrze słychać szalony wiatr ….

A do naszego domku przez okno pomalutku skrada się Wirus…

Udało mu się …

Zaatakował ….

Wszystkich…

Tą małą niewinną istotkę także:(

Pierwsze przeziębienie córci? Jak to? Co w takiej sytuacji robić?

Miałam dwie opcje …. spanikować albo wziąć się w garść i działać.

Wybrałam ta drugą …choć nie było łatwo

Siedzimy w domku … nigdzie nie wychodzimy … Ja, która zawsze gdzieś … leci …pędzi:) Ciężko to zaakceptować:)

Standardowo rok w rok na przełomie września/października muszę mieć kilka/kilkanaście tzw.„trudnych’dni … wkracza we mnie taki stan gdzie nic mi się nie chce … nie mam siły … wszystko przytłacza:) Na szczęście nie trwa to długo:) Ja i mój organizm w końcu dostosowujemy się do melancholijnej pogody, odrzucamy złe myśli i zaczynamy powracać do formy…

I tak oto moje samopoczucie stwierdziło, że muszę stworzyć dla siebie i dla Was listę, która sprawi, że jeżeli będę mieć te gorszę dni to wpadnę tu na bloga, przeczytam i znajdę przepis jak poprawić sobie humor:)

Rzuć wszystko i ……..

  1. Obudź się wcześniej o ….. (każdy wpisuje w rubrykę sam) niż sobie to zaplanowałaś/eś i miej czas na  przygotowanie….Kawy w pięknym, ulubionym kubku lub rozgrzewającej herbaty z dodatkiem tj : miód, cytryna, imbir, sok. Nie zapomnij o pysznym śniadaniu:)!!
  2.  Wybierz drugą opcję ….. w stutacji kiedy możesz sobie na to pozwolić:P Dzwoni budzik …. wstajesz …i … wyłączasz go:) Przykryj się mocno kołdrą i niech się dzieje co chce:) Zapomnij o obowiązkach:)
  3. Włącz do wyboru:ulubioną muzykę/program telewizyjny/komputer:) A może poczytaj gazetę/ książkę. Polecam serię Pawlikowskiej na jesienne chandry jest doskonała !!!!!
  4. Wyjdź z domu: gdzie ?:P Tu można wypisać miliony opcji: Na zakupy ?:) Kino, Teatr, Filharmonia ?:) Spotkanie z przyjaciółmi?:) Spacer, Kolacja:) Kosmetyczka, Fryzjer …..:) Widzicie jak dużo jest opcji na poprawę humoru:)
  5.  Pozostań w domu… Nie ma problemu pod warunkiem, że zafundujesz sobie gorącą kąpiel…. rozgrzewający napój:) I kino domowe ?:) W następnym poście przygotuję dla Was moje ulubione  propozycje filmowe na długie jesienne wieczory:)

Zobaczcie jak wyglądała nasza sesja plenerowa w prawdziwą Polską jesień:) Upsss chyba zaraz za bardzo rozczulę… cudowne…. niezapomniane do końca życia chwilę:)

Zdjęcia autorstwa http://magdalenakuszewskafotografika.pl

Polecam z całego serducha:).

76 82 84 85 87 93

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply