Lifestyle

Moi ulubieńcy…

27 września 2015

1

Zakupy …:)

Lubię to:)

Standard – jestem przecież kobietą.

Największą przyjemność sprawia mi kupowanie ubrań dla moich najbliższych a zwłaszcza dla Igulki:) Te malutkie ubrania są takie urocze:) Na szczęście chyba nie wariuje na ich punkcie. Podchodzę do tego zdroworozsądkowo … przynajmniej tak to wygląda to z mojej perspektywy:P

Lubię promocję (no muszę się Wam przyznać) – jestem maniakiem przecen. I często mnie one kuszą:)

Nie lubię…. ciuszkolandów. Absolutnie nie mam nic przeciwko nim ale po prostu chyba się nie umiem tam odnaleźć. Zawsze efekty zbiorów były marne:)

Po raz pierwszy na blogu skupię się delikatnie na Modzie dziecięcej ale na pewno nie po raz ostatni:) Chciałabym Wam cyklicznie podawać różne ciekawe, wyszukane przeze mnie zestawy ubrań – czyt. stylizacje:P. Nie tylko będą dla małych pociech ale dla nas tych troszkę starszych… też coś się znajdzie:)

Choć Igulka jest ze mną na Świecie od 7 miesięcy myślę, że już znalazłam swoich ulubieńców jeżeli chodzi o Dziecięce Sieciówki:P Na pierwszym miejscu bezkonkurencyjnie znajduję się Zara Baby a kolejne proszę spójrzcie jak je uplasowałam:)

 1. Zara Kids
 2. F&F
 3. Smyk
 4. Reserved
 5. H&M

Nie chciałabym jednak skupiać się na sieciówkach. To tylko była taka mała wstawka bez emocji:P Teraz przejdę do prawdziwych perełek:)

Mówiłam Wam kiedyś, że jestem Patriotką:)?

Tak jestem. A zaraził mnie patriotyzmem Tata i Mąż:P

Lubię wspierać Polskie firmy te bardziej lub mniej znane:P I choć promocje są marne …albo czasami w ogóle ich nie ma … trudno wybaczam:) Najważniejsze, że jakościową są świetne i na pewno niepowtarzalne:) Dzisiaj przedstawię 10 adresów z naprawdę interesującymi produktami:)

Zatem oto one:

 1. http://endo.pl
 2. http://boginieprzymaszynie.shoplo.com
 3. http://kimonokid.com
 4. http://zuzu-la.pl
 5. http://www.szarelove.pl
 6. http://www.sklep.pinokio.net.pl
 7. http://hobuko.pl
 8. http://www.tinytoes.pl
 9. http://kollale.com
 10. https://pestka.com.pl

You Might Also Like

2 komentarze

 • Reply klaudiaa_6 Laszkiewicz 28 września 2015 at 11:03

  Świetne ciuszki da maluchów!
  Masz dobre oko – widzę ;D
  Dzieciaki są ogromnym skarbem i też muszą świetnie wyglądać.

  http://strongwomeen.blogspot.com/2015/09/dresslink-klikamy.html – jeżeli możesz to poklikaj w linki w tym wpisie to dla nas bardzo ważne 😉 Jeżeli napiszesz ich cenę to się odwdzięczę 😉

  • Reply optymisstka 28 września 2015 at 20:07

   Dziękuję za miłe słowa:) Zadanie wykonane jeżeli chodzi o linki:)ale chyba niezbyt dobrze zrozumiałam ostatnią część… z napisaniem ich ceny?Pozdrawiam

  Leave a Reply