Lifestyle

Sroczka …. !!!

16 czerwca 2015

Trend na spersonalizowane bransoletki wciąż się utrzymuje. Co jest w nich takiego, że zdobyły taką popularność?:)

Piękne wykonane ze srebra lub złota zawieszki mogą być przyczepione do sznureczków, łańcuszków a nawet wstążeczki i za ich pomocą zawisnąć na naszej dłoni:) Możliwości jest naprawdę wiele….

Tak, tak ja też stałam się ich fanką;) Dlaczego ?

Hmmm…. Według mnie stanowią malutkie dzieła sztuki o indywidualnej symbolice… Taka biżuteria może przypominać ważne chwilę z naszego życia, nasze marzenia, cele czy także motta życiowe… Ponadto stanowi idealny prezent dla… kobietki w każdym wieku. I właśnie za to je lubię:)

Większość jubilerów czy osób zajmujących się wykonywaniem biżuterii handmade posiada w swojej ofercie owe bransoletki. Cena zaś zależy od marki … jakości … panującego trendu.

Mój ostatni zakup na jaki się pokusiłam to serduszko zawieszone na sznureczku z firmy Lilou, którą to podpatrzyłam u kilu koleżanek. I choć niejednokrotnie przymierzałam się do kupna jej przez Internet…to nigdy do końca nie potrafiłam się zdecydować jaką wybrać:)

Kilka dni temu będąc z Igusią na spacerze na naszym kieleckim deptaku zauważyłam nowo otwarty sklep Lilou i oczywiście nie przeszłam obok niego obojętnie!!! No po prostu nie dało się:) A to wszystko za sprawą zarówno pięknego, przykuwającego wzrok wnętrza sklepu jak i oczywiście samej biżuterii. Oj pewnie będę częstym gościem…!!  A tym czasem przekonajcie się sami czy warto:)

Ps. Uwaga one uzależniają !:)IMAG1112DSC_0861

Ale pamiętajcie ;)!

recite-jspb5c

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply