Parenting

Lepiej późno niż wcale ;)

2 czerwca 2015

Będąc w ciąży na każdym kroku napotykałam na profesjonalne, przepiękne zdjęcia z sesji noworodkowych. W bajkowych aranżacjach albo w retro stylizacjach takie małe kruszynki wyglądały wprost nie do opisania. Od razu wiedziałam, że też zrobię mojej córci taką sesję.

Cały czas wydawało mi się, że mam jeszcze na to mnóstwo czasu, żeby znaleźć fotografa i wypytać się o wszystkie szczegóły. Stwierdziłam, że najlepiej będzie jak zajmę się tym po porodzie:) I to był mój ogromny błąd …. Dlaczego? Ponieważ po porodzie zatroskana nowymi obowiązkami zwyczajnie zapomniałam o sesji. Przypomniałam sobie po trzech tygodniach i podekscytowana zaczęłam szukać fotografa. Znalazłam kilku, których zdjęcia mnie wprost urzekły, chwyciłam telefon i od razu zadzwoniłam do pierwszego. Pytając o ofertę usłyszałam niezbyt ciekawą propozycję: za 10 zdjęć w różnych aranżacjach ponad 1000 zł. Oczywiście mogłam się spodziewać, że taka sesja nie będzie należała do tanich ale postanowiłam , że będę szukać  dalej a nóż może znajdę lepszą propozycję.

No i wyszukałam…:) Wszystko już było ustalone ale na koniec rozmowy usłyszałam pytanie: A ile maluszek ma dni ? – odpowiedziałam dumnie 3 tygodnie :)!.. Po czym słyszę … Oj to bardzo mi przykro ale takie sesje wykonuje się do 14 dnia po porodzie. Myślałam, że to żart ale niestety wykonując kolejne połączenia wszyscy mi odpowiadali : Bardzo mi przykro ale córeczka jest już za duża. Zapraszamy jak już będzie siedzieć a najlepiej na pierwsze urodziny … Byłam wściekła. Jak mogłam zaniedbać to na czym naprawdę mi zależało …

Otrzymaliśmy jeszcze jeden numer od koleżanki do fotografa ze Sweet Foto. Tym razem poprosiłam męża żeby to on wykonał połączenie:) Udało się!:)

Choć oczywiście  fotograf ostrzegł nas, że to będzie dłłługa sesja ze względu na to, iż Igunia jest dziewczynką ciekawą świata a nie śpiącą królewną:) I rzeczywiście od 11.00 do 20.00 „męczyliśmy” maleństwo ale na szczęście sesja odbywała się u nas w mieszkaniu więc wyrzuty sumienia były zdecydowanie mniejsze;) A po za tym mieliśmy naprawdę sympatycznego i cierpliwego fotografa:) A oto efekty:)

iga-22iga-6iga-3iga-2iga-11

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply