Najtrudniejsze blogowe zadanie …. napisać kilka słów o sobie:)
Nazywam się Kinga Półchłopek mam 30 lat mieszkam w mieście Scyzoryków 😛
Jestem szczęśliwą żoną zawsze wspierającego mnie męża oraz starszą siostrą uroczych bliźniaczek. Od niedawna zaś spełniam się w nowej – najcudowniejszej roli jaką jest bycie mamą Iguni oraz Zosi .
Moją największą pasją jest taniec. A od kiedy tańczę? Chyba od urodzenia:P Jestem nie tylko tancerką ale również instruktorem, choreografem a w niedalekiej przyszłości sędzią tanecznym:) Zaraziłam tańcem siostry i pewnie zarażę córkę!:)
Hmm coś jeszcze … ? Oczywiście:) Interesuje się modą, fotografią i uwielbiam podróżować. I choć mam bzika na punkcie sprzątania to na pewno nie jestem perfekcyjną Panią Domu … bo przyznam szczerze, że w kuchni zdecydowanie rządzi mąż:) O czym na pewno się przekonacie !!!
Zapraszam Was na mojego bloga i życzę miłego czytania:)
Pozdrawiam Kinga
Jeśli jesteś zainteresowana/y współpracą ze mną napisz proszę maila:)!!
optymisstka.pl@gmail.com
No Comments